Chemia Samochodowa, Chemia Przemysłowa, Pasty Polerskie

Nano Textil pranie tapicerki dywanów 1L=10L

Nano Textil pranie tapicerki dywanów 1L=10L
Producent:
ProElite
Kod produktu:
209

brutto: 25.00 zł
netto: 20.33 zł
Powiadom znajomego

Nano Textil jest nanotechnologicznym preparatem na bazie wody przeznaczonym do profesjonalnego czyszczenia i zabezpieczenia wszelkiego rodzaju tkanin. Wykorzystywany jest do prania dywanów, wykładzin tapicerki i tkanin obiciowych. Innowacyjne mikroskopijne działanie pozwala na dokładne usuwanie kurzu, brudu i sierści zwierząt bez użycia szkodliwych detergentów, rozpuszczalników, wybielaczy itp.  

Poza tym produkt reagując z powierzchnią wytwarza wokół włókien niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów. Powłoka opóźnia ponowne osadzanie się kurzu oraz ożywia i pogłębia kolor włókien. Preparat jest niskopieniący , pochłania przykre zapachy , pozostawiając długotrwałą świeżość.

Przeznaczony również do używania w odkurzaczach ssąco - piorących.

Zastosowanie

Sprawdza Przed rozpoczęciem czyszczenia odkurzyć powierzchnię odkurzaczem. Przed użyciem koncentrat lub rozcieńczony roztwór wstrząsnąć! Zwilżoną w gąbką czyścić powierzchnię do uzyskania piany. Pozostawić pianę do całkowitego wyschnięcia. Odkurzyć całą powierzchnię odkurzaczem. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni. Czyszczone powierzchnie można używać dopiero po całkowitym wyschnięciu

Dozowanie

Płyn stosować w rozcieńczeniu z wodą w stosunku 1:10.

Dostępne opakowania

1L,5L

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Site map
www.StudioTotal.pl
sklep internetowy Shoper.pl