Chemia Samochodowa, Chemia Przemysłowa, Pasty Polerskie

Regulamin


Sklep Internetowy Verad 

Ceny i asortyment
Sklep internetowy www.verad.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową artykułów chemicznych oraz innych towarów na terenie Polski.
Wszystkie ceny są podane w złotych polskich brutto i netto.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w ofercie, w szczególności wycofywania produktów ze sprzedaży lub zmiany cen. W przypadku zakupu jako ustalona cena obowiązuje cena na potwierdzeniu zakupu e-mailem automatycznym. W razie obniżonych cen lub promocji klient ma prawo żądać niższej ceny aż do momentu zrealizowania zamówienia.

Zamówienie
Zamówienia przyjmowane są przez Internet, 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zamówienia są przetwarzane w dni robocze w godzinach 9:00-15:00.

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia. W przypadku wątpliwości zamówienie będziemy starali się potwierdzić telefonicznie.

Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia bez podania przyczyny. Zamówienie, którego nie jesteśmy w stanie realizować odwołamy pisemnie e-Mailem. Złożone zamówienie można zmienić lub anulować tylko do momentu nadania przesyłki.
Cena towaru jest wiążąca w dniu za zakupu i od chwili złożenia zamówienia nie ulega zmianie
Klienci którym udzieliliśmy specjalnych rabatów uwzględniamy te rabaty na fakturze. Cena zbiorcza w sklepie jednak w każdym przypadku obowiązuje co do kwoty od której wysyłamy towar bez kosztów transportu.

Wysyłka i zapłata
Zapłata za towar uiszczana jest przy odbiorze przesyłki (pobranie). Zastrzegamy sobie jednak możliwość zażądania zapłaty przelewem. Wysyłki za pobraniem realizujemy tylko jeśli klient wypełnił wszystkie pola w formularzu zamówienia. W przypadku przedpłaty przelewem na konto niezbędne dane do przelewu prześlemy do Klienta e-mailem po zweryfikowaniu zamówienia.
Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności zamówionych produktów.


Zwrot towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot przyjmujemy tylko wtedy, gdy produkt nie był w jakikolwiek sposób naruszony lub eksploatowany. Produkt nie może mieć śladów używania: nie mógł być otwierany, montowany, uszkodzony czy pozbawiony oryginalnego opakowania. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim rachunek. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze otrzymasz przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe. Koszt opakowania i odesłania produktu ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.


Gwarancja i reklamacja

Wszystkie produkty oferowane www.verad.pl są objęte gwarancją
Warunkiem składania reklamacji jest posiadanie rachunku dokumentującego zakup danego towaru w naszym sklepie
Wygląd prezentowanych towarów może się nieznacznie różnić od rzeczywistego. Zawsze decydującą charakterystyką opisu towaru jest jego nazwa, symbol i oznaczenie producenta jak i przeznaczenie.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić stan opakowania. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia nie należy przyjmować przesyłki i w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody. Klient, po uiszczeniu opłaty, ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doręczyciela, w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem protokołu reklamacyjnego.
W celu zareklamowania towaru prosimy odesłać go na nasz adres wraz z paragonem fiskalnym/fakturą oraz krótkim opisem uszkodzenia. Po uwzględnieniu reklamacji zwrócimy towar w należytym stanie jak i koszty powstałe w ramach reklamacji.
W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
Reklamacje sa rozpatrywane do 14dni od momentu dostarczenia reklamowanej części do sklepu.


Ochrona danych osobowych

Klient, który zakłada stałe konto www.verad.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówień przez przez operatora sklepu. Operator sklepu informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Tel. 506-867-957

mail: verad.chem@gmail.com

Właściciel :  Zbigniew Wilczewski

nazwa firmy:  Verad

adres siedziby firmy:  ul .Piłsudskiego 11 32-051 Skawina

nr wpisu do ewidencji Burmistrza Miasta Skawina :  9240/2010

Numer identyfikacji Podatkowej NIP:  944-184-73-74

REGON:  121177762

Numer konta: MULTI BANK    39 1140 2017 0000 4502 1135 3457

Site map
www.StudioTotal.pl
sklep internetowy Shoper.pl