Chemia Samochodowa, Chemia Przemysłowa, Pasty Polerskie

Musisz być zalogowany

Wizard Cleaner-pranie tapicerki, dywanów- 20L

Wizard Cleaner-pranie tapicerki, dywanów- 20L
Kod produktu:
87

brutto: 320.00 zł
netto: 260.16 zł
Cena w innych sklepach:: 500.00 zł
Powiadom znajomego

Płyn czyszczący do tkanin z włókna sztucznego lub włókien z małymi dodatkami włókien naturalnych. Działa błyskawicznie na zabrudzenia. . Wystarczy przecieranie szmatką z frotą lub mikro włókien. Środek zawiera delikatny perfum i działa destruktywnie na zapachy jak na przykład nikotyny. Efekt odświeżenia tapicerki jest w ten sposób o bardzo neutralnym charakterze. Nie robi wrażenia wyperfumowanej tapicerki.

Zakres stosowania

Wszelkie włókna z tkanin sztucznych i mieszanych. Typowo są to wykładziny domowe, tapicerki samochodowe i wiele tapicerek meblowych. Nadaję się również do odczyszczania powierzchni skórzanych (po umyciu należy zaimpregnować skórę mleczkiem).

Zastosowanie

Do odkurzaczy piorących

Rozcieńczamy środek w stosunku 50ml na 1L wody. Łatwiej można odmierzyć szklankę środka na 5L wody. Aplikujemy środek natryskowo. Nie ma konieczności przecierania szczotkami. W większości przypadków wystarczy wytrzeć dane miejsce suchą szmatką. W ten sposób brud wraz ze środkiem wchłaniany jest w szmatkę, pozostaje czysta powierzchnia. Środek można również pozostawić w danym miejscu na dłuższy czas aby zwiększyć jego skuteczność. W takich przypadkach zalecamy jednak odsysanie z natryskiem wody.

Ciężko zabrudzone miejsca można spryskać samym koncentratem przetrzeć i po chwili odciągnąć odkurzaczem piorącym.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Site map
www.StudioTotal.pl
sklep internetowy Shoper.pl